Oficjalna strona parafii Słaboszewo dekanat Mogilno

OVERVIEW

The site parafiaslaboszewo.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed eighteen pages within the web page parafiaslaboszewo.pl and found one website interfacing with parafiaslaboszewo.pl.

PARAFIASLABOSZEWO.PL TRAFFIC

The site parafiaslaboszewo.pl is seeing alternating amounts of traffic all over the year.
Traffic for parafiaslaboszewo.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaslaboszewo.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaslaboszewo.pl

Gmina Dąbrowa - AKTUALNOŚCI

Dostęp do Internetu na terenie gminy. Gmina Dąbrowa na starej kliszy. Minister Środowiska informuje o wykonaniu. Przedmiotowe prace inwentaryzacyjne są zgodne z art. 2 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach i. Ocalić od zapomnienia - ciąg dalszy.

WHAT DOES PARAFIASLABOSZEWO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaslaboszewo.pl Mobile Screenshot of parafiaslaboszewo.pl Tablet Screenshot of parafiaslaboszewo.pl

PARAFIASLABOSZEWO.PL SERVER

We caught that a lone root page on parafiaslaboszewo.pl took one thousand six hundred and ten milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider parafiaslaboszewo.pl not secure.
77.55.49.194

We detected that this domain is employing the Apache/2 os.

Oficjalna strona parafii Słaboszewo dekanat Mogilno

PARSED CONTENT

The site states the following, "Dokumenty niezbędne do otrzymania sakramentów świętych." I noticed that the web page also stated " Proboszczowie i wikariusze parafii w Słaboszewie." They also stated " Dekret erygacyjny oraz spis inwentarza. Link do krótkiego materiału video z wprowadzenia na urząd proboszcza video. Link do zdjęć z wprowadzenia na urząd proboszcza galeria. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej Parafii,." The meta header had Słaboszewo as the first keyword. This keyword was followed by Parafia and Święta Trójca which isn't as urgent as Słaboszewo.

ANALYZE MORE WEB PAGES

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie - Aktualności

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie. Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Wam wszystkim i miłym Gościom.

Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy Our Lady Queen of Poland

Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski. Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy and Our Lady Queen of Poland. Nawiedzenie obrazu Matki Bożej z Guadalupe. W dniach od 20 do 24 kwietnia naszą parafię nawiedzi kopia obrazu Matki Bożej z Guadalupe. Sanktuarium mieści się w Bedford. Week Timetable of Slough Visit.

Parafia w Słupcu - Parafia Słupiec wita

Zarys historyczny Kościoła i księża pracujący od 1945 r. Odnowa wiary w Duchu Św. I nasza odpowiedź -Bogu niech będą dzięki. Radosne, uroczyste, pierwsze po okresie wielkiego postu, oczekiwania. I dopełnienie wigilii paschalnej - Liturgia Chrzcielna. W czasie której następuje pobłogosławienie wody i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i Liturgia Eucharyst.

Parafia Smardzowice

Cianowice, Maszyce, Niebyła, Smardzowice,. 76 8493 0004 0000 0062 2680 0001. Czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy św. Zgłoszenia o pogrzebie lub do chorego o każdej porze dnia.

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Ks Tomasz Żołna - wikary. 1997 BRLN W parafii od 30 sierpnia 2015. Ks Łukasz Nawrot - wikary. 2009 BRLN W parafii od 29 sierpnia 2016. Ks dr Łukasz Michoń rezydent.